Transmetuar më 19-04-2017, 21:15

Video e mëposhtme tregon momentin prekës kur një qen aksidentohet nga një makinë, por miku i tij refuzon ta braktisë atë.

Ai përpiqet ta zgjojë dhe qëndron në rrugë me të.

Në video thuhet se qeni qendroi për 30 minuta përkrah mikut të tij që pësoi aksident fatal.

Qeni qëndroi pranë mikut të tij derisa e zonja e hoqi nga rruga.

Qeni sërish i shkon nga pas, për të mos e lënë vetëm.

Një moment vërtet prekës.

Ju sugjerojmë të shihni videon./a.k/noa.al/