Transmetuar më 17-04-2017, 23:34

Video e mëposhtme do ju lërë pa fjalë me atë që gdhend ky njeri një shkëmb të zakonshëm.

Nëpërmjet një sopate dhe daltë, ai gdhend skulpturën e një gruaje.

Për më shumë shihni videon:/a.k/noa.al/