Transmetuar më 17-04-2017, 18:29

Një skenë vërtet absurde është regjistruar pranë një stacioni treni ku një grua me pantallonat në fund të këmbëve ka nisur të këndojë me zë të lartë.

Më shumë dukej sikur ulërinte sesa këndonte, por ajo që ka tërhequr më shumë vëmendjen nuk ka qenë zëri i gruas, por mënyra se si ajo i mbante të hequra pantallonat.

Duke kënduar gruaja e zhveshur i është drejtuar trenit për të hipur, por nuk i është hapur dera dhe ajo ka vazhduar të qëndrojë me të njëjtën pamje në rrugë.

Ndërsa një kalimtar që ka kaluar pranë ka mbetur i habitur me paraqitjen e saj fakt për të cilin siç shihet edhe nga video e postuar më poshtë ajo nuk është shqetësuar aspak. /b.l/noa.al/