Transmetuar më 08-04-2017, 20:15

Video e mëposhtme na sjell pamje spektakolare nga Kelmendi i bukur i Shqipërisë.

E kapur me dron nga ajri, Kelmendi duket një zonë vërtetë e bukur.

Natyrë, peisazhe fantastike dhe ajër i pastër.

Shihni videon e Kelmendit të bukur:/a.k/noa.al/