Transmetuar më 19-03-2017, 17:20

Video e mëposhtme na vjen nga Kina dhe tregon momentin delikat kur një fëmijë bie me karrocë në liqen.

Mësohet se fëmija ishte nën kujdesin e gjyshes por në momentin që ndodhi kjo ngjarje ajo po lante perimet.

Në video shihet se si e moshuara në panik thërret për ndihmë ndaj nipit të saj.

Fatmir ësisht fëmija u shpëtua nga kalimtar i rastit i cili e nxorri nga uji./a.k/noa.al/