Transmetuar më 19-03-2017, 12:38

Dy të rinj u filmuan, në ambientet e një kinemaje teksa bënin akte të turpshme. Në videon që gjeni më poshtë shihet se si vajza ulet drejt të dashurit dhe nis që t’i praktikojë seks oral, si pa të keq, duke menduar se ishin vetë.

Por skena, e ndodhur në një kinema në Kinë dhe e publikuar nga Liveleak, u filmua nga dikush që pa gjithçka dhe e publikoi në rrjetet sociale.

Salla e kinemasë duket bosh, por dikush duket se ka hyrë dhe nuk e ka shqetësuar çiftin, por vetëm e ka filmuar./a.y/noa.al