Transmetuar më 18-03-2017, 21:16

Këngëtarja e njohur ‘Big Mama’, nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale tregon se i pëlqen telenovelat turke.

Ajo ka publikuar një fotografi teksa pi ça dhe sheh një telenovelë ku shfaqet “Xhihani”.

Erkan Petekaya është shumë i dashur për publikun shqiptar por duke se pjesë e fansave të tij është edhe Big Mama./a.k/noa.al/