Transmetuar më 16-03-2017, 21:47

Video e mëposhtme tregon momentin kur një person i bërtet qenit të tij, i cili me sa duket ka bërë një zarar.

E megjithatë në video shihet se miku me 4 putra, e ka kuptuar gabimin dhe ndjehet i penduar.

Ndërsa i zoti i bërtet, ai përpiqet që ta pajtojë duke i zgjatur putrën e tij.

Një video që ka prekur zemrat e shumë njerëzve në rrjetet sociale./a.k/noa.al/