Transmetuar më 21-12-2016, 20:31

Një aksident i rëndë me pasojë një të vdekur dhe tre të plagosur ka ndodhur gjatë pasdites së sotme në Kosovë.

Aksidenti i rëndë ka ndodhur në aksin rrugor Skenderaj–Mitrovicë, në fshatin Broboniq.

Mediat vendase shkruajnë se në aksident janë përfshirë tre automjete.

Më poshtë pamje nga aksidenti: