10 vendet më përrallore në botë, mes tyre edhe Ksamili
Transmetuar më 09-11-2016, 17:45

Ka ardhur koha të shkëputeni nga qyteti ku jetoni dhe puna që bëni? Atëherë duhet të provoni diçka të re, një vend të ri me një klimë që i përshtatet më shumë shijeve dhe personalitetit tuaj.

Sipas BrightSide, këto janë disa nga vendet më përrallore në botë ku me plot gojë mund të themi se do gjeni parajsën në tokë. A e kishit menduar se mes tyre do të ishte pikërisht edhe Ksamili?

Avarua, Ishujt Kuk 

Český Krumlov, Republika Çeke 

Koh Thonsáy, Kamboxhia 

Guanajuato, Meksikë 

Ishujt Perlë, Panama 

Plazhi Agonda, Goa, Indi 

Veliko Tarnovo, Bullgari 

Hồ Coc, Vietnam 

Ksamil, Shqipëri 

Las Trancas, Kili 

Loading...