BMW X7 vjen në vitin 2017, ja si do duket super-automjeti |FOTO
Transmetuar më 16-10-2016, 19:53

Nëse jeni fans i automjeteve të markës BMW, BMW X7 e vitit 2017 do të jetë e preferuara juaj!

X7 besohet që së bashku me X6 dhe vetura të tjera nga BMË do të pushtojnë tregun në vitet e ardhshme.

Vetura X7 është konkurente direkte e Mercedes GL dhe Audi Q7.

Hidhini një sy fotove të këtij super-automjeti:

Loading...