Shpejtësia ekstreme e Ferrarit në rrugën me baltë |VIDEO
Transmetuar më 04-10-2016, 07:58

Pamjet që gjeni më poshtë të makinës Ferrari Enzo e cila ecën me shpejtësi në rrugën me baltë dhe bën manovra në mes të fshatit dhe arave, është bërë hit në rrjetet sociale.

Ajo ka marrë mbi 26 milionë shikime në YouTube, ndërsa është përhapur gjerësisht në rrjetet sociale.

Në të shihet teksa makina bën manovra me shpejtësi të lartë, tamam si në garat e shpejtësive ekstreme./a.y/noa.al

Loading...