Mercedes Maybach, supermjeti i blinduar që i reziston plumbave |FOTO
Transmetuar më 28-09-2016, 19:42

Lajme të mira për ata krerë shtetesh që e duan njw Maybach.

Tashmë është i disponueshëm Mercedes-Maybach S600 twin-turbo V12 i blinduar ‘Pullman Guard’. Çmimi? Plot 1.4 milion Euro (900.000 euro më shumë se sa Pullman-i i pa blinduar).

Për këtë çmim ju merrni 6.5 metra çelik, xham dhe lëkurë, të blinduar kundër gati çdo arme.

Është vlerësuar me VR9, niveli i lartë i mbrojtjes kundër plumbave.

Loading...