Transmetuar më 02-10-2022, 18:49

Vlorë- Këtë fundjavë Kryeministri Edi Rama e ka kaluar në Vlorë.

Në foton e publikuar kreu i qeverisë shfaqet teksa ecën në Lungomare me gruan e tij, Lindën dhe djalin e vogël Zaho. Ajo që bie në sy është fakti që të tre janë veshur sportiv dhe me të zeza.

Vlora është një nga qytetet e preferuara Edi Ramës, i cili herë pas here zgjedh të kalojë fundjavën bashkë me familjen.