Transmetuar më 01-10-2022, 19:06

Arbër Hajdari dhe Vlera Devolli do të kurorëzojnë sot dashurinë e tyre në martesë.

Çifti do të bëjnë një dasmë të madhe në një ambient larg kryeqytetit. Sot janë publikuar dhe fotot e para të Vlerës e veshur nuse dhe duket kaq elegante e plot sharm.

Gjithashtu dhe Arbri publikoi dje në Instastory një foto ku shihej i veshur me kostum si dhëndër.