Transmetuar më 25-09-2022, 23:10

Armina Mevlani kishte menduar një surprizë të veçantë për dasmën e saj dhe të Shkëlzenit. Pas performancës së këngëtarëve të ftuar në dasmë, në fund ka performuar edhe mamaja e Arminës, Moza.

Mimoza shfaqet duke kënduar një këngë italiane, shoqëruar me koreografi e balerinë. Zonja Moza ishte kujdesur edhe për veshjen duke u shfaqur skenike dhe e kuruar në detaje. Ndiqni më poshtë videon nga performanca: