Transmetuar më 14-08-2022, 20:12

Horoskopi Paolo Fox Dashi: Është një mes gushti që flet për dashurinë! Nëse kohët e fundit keni takuar një person të mirë, përfitoni nga kjo ditë e hënë 15 për të organizuar diçka të këndshme së bashku.

Horoskopi Paolo Fox Demi: I bukur ky qiell për çiftet që duan njëri-tjetrin, nuk e përjashtoj ardhjen e një ngjarjeje të lumtur. Moment pozitiv edhe në punë, lajme të mira janë rrugë.

Horoskopi Paolo Fox Binjakët: Jeni plot energji dhe keni vërtet ndjenjën se jeni në gjendje t’i ngjiteni dhe malit më këmbë! Jeni i sigurt që të tjerët janë gati t’ju ndjekin?

Horoskopi i Gaforres Paolo Fox: I bukur ky qiell për ndjenjat, dita e hënë ju fton të hapni zemrën ndaj njohurive të reja dhe, siç thonë ata, nga ajo që vjen.

Horoskopi Paolo Fox Luani: Yje interesante për dashurinë, nëse e keni synuar një person, mos e lini të ikin. Mund të përjetoni emocione të forta!

Horoskopi i Virgjëreshës Paolo Fox: Yjësi intriguese për zemrat e vetmuara! Përfitoni nga kjo ditë e hënë për të zgjeruar miqësitë tuaja, mund të befasoheni këndshëm.

Horoskopi i Paolo Fox Peshorja: Yjësi e rëndësishme për ata që janë në çift prej kohësh! Ndjeni kërkesën e legalizimit të lidhjes për të ndërtuar një të ardhme së bashku me partnerin/en.

Horoskopi Paolo Fox Akrepi: Këtë të hënë mund të jeni pak nervozë, yjet ju ftojnë të tregoheni të kujdesshëm. Rikuperim nga orët e mbrëmjes e në vazhdim.

Horoskopi i Shigjetarit Paolo Fox: Qiell interesant për zemrat e vetmuara, tregoni anën tuaj më të mirë dhe do të jeni vërtet të parezistueshëm.

Horoskopi i Bricjapit Paolo Fox: Këto yje janë të renditura bukur për dashurinë, butësia e ripërtërirë e sjelljes tuaj ju lejon t’i shikoni gjërat me optimizëm dhe pa shumë vramendje.

Horoskopi i Paolo Fox Ujori: Yjësia është e rëndësishme nëse doni të filloni të vendosni tullat e një projekti që do të zhvillohet nga vjeshta. Por gjithsesi, kushtojini vëmendje shpenzimeve.

Horoskopi i Peshqve Paolo Fox: Kohët e fundit keni qenë mjaft nervozë, ndiheni sikur askush nuk po ju kupton dhe ndjeni sikur nuk mund të jepni më të mirën. Këtë të hënë përpiquni të relaksoheni duke lënë mënjanë mosmarrëveshjet. /noa.al

Horoskopi javor i Paolo Fox, parashikimet shenjë për shenjë nga 15 deri më 21 gusht 2022