Transmetuar më 27-06-2022, 19:17

Analisti dhe opinionisti i njohur Arjan Konomi, ka pësuar një aksident teksa po qëndron në Jordani.

Si pasojë, ai iu nënshtrua një operacioni emergjent në Aman, raporton noa.al.

Siç shihni, Konomi ka shpërndarë një video në rrjetet sociale ku shprehet se për pak ka rrezikuar të humbë krahun, por thotë se ka shpresë që çdo gjë të shkojë mirë.

“Dua të ndaj ju një fatkeqësi që më ndodhi në spitalin e Amanit, dje kam bërë një ndërhyrje kirurgjikale të krahut tim, të cilin desh e humba për pak, por për fat të mirë ka shpresa akoma që ta kem”, thotë ai. (noa.al/M.D)