Transmetuar më 26-06-2022, 21:53

SPANJE – Luis Suarez dhe Messi vazhdojnë të gëzojnë pushimet në ishullin e Ibizës me familjet e tyre përkatëse.

Ata janë miq dhe kurdoherë bashkë. Kjo edhe pse bashkëshortet e tyre janë shoqe të ngushta.

Suarez ka kapur në një moment Leon duke fjetur dhe e ka postuar foton në profilin e tij në Instagram, ku ka shkruar: “A të zë gjumi babi? Është ora 18:09!".

Pas postimin kanë vërshuar qindra komente.