Transmetuar më 04-05-2022, 22:17

Një e re shqiptare trondit opinionin publik pasi rrëfen se është përdhunuar në Selanik, Greqi, nga një emigrant, në sy të tre meshkujve të tjerë që ndodheshin fare pranë.

Gruaja 34 vjeçare shqiptare e bëri denoncimin dje, pak minuta pasi u shkëput nga përdhunuesi, raporton noa.al.

Ngjarja u denoncua të ketë ndodhur dje në zonën e Dhendropotamo.

Pakistanezi 32 vjeçare me të cilin ishte njohur para një muaji, dyshohet se e ka tërhequr deri te një barakë në pyll dhe atje e përdhunoi ndërsa pranë objektit ndodheshin tre meshkuj të tjerë. /noa.al