Transmetuar më 09-03-2018, 20:13
Publicitet

Sporti italian ka përjetuar një tjetër ngjarje tragjike pas vdekjes së papritur të futbollistit të Fiorentinës davide Astori.

Një notar ka humbur jetën në moshë fare të re në vendin e Apenineve.

Sportisti që ka humbur jetën është 17-vjeçri Mario Ricci

Ai humbi jetën teksa stërvitej në pishinë.

Sportisti shfaqi probleme gjatë stërvitjes dhe u transportua me shpejtësi drejt spitalit, por humbi jetën rrugës.

Ngjarja ka ndodhur në qendrën stërvitore “Delphinia” në Napoli./a.m./noa.al/

 

 

Loading...