Transmetuar më 13-09-2017, 17:40
Publicitet

Dasma e fundjavës së lënë pas mes prezantueses Marina Vjollca dhe reperit Getoar Selimi, ishte ndër më të bujshmet e kohëve të fundit.

Ndërsa qysh në darkën e dasmës dolën fotografitë e para nga ceremonia martesore, tashmë po dalin disa fotografi vërtetë të veçanta.

Marina dhe Geti, pas çlodhjes nga dasma, kanë postuar në rrjetet sociale fotografi të veçanta nga dita më e bukur e jetës së tyre.

E për ata që thanë se Getoari nuk qeshi në dasmë, në fotot bashkëngjitur shihet e kundërta.

Por ndërsa ai u shfaq më serioz, Marina gjatë gjithë kohës u pa e buzëqeshur. Në fotogalerinë më poshtë gjeni momente që nuk i keni parë nga dasma e tyre. /a.y/noa.al