Transmetuar më 13-09-2017, 00:04
Publicitet

Para dy vitesh dy këngëtarët e njohur të muzikës shqiptare, Vesa Luma dhe Big Basta i thanë po njëri tjetrit duke kurorëzuar dashurinë e tyre në martesë.

E në fakt nga kjo martesë erdhi në jetë një vogëlush simpatike emrin Lian.

Sot pas dy vitesh, Vesa i ka dedikuar disa rreshta emocionues bashkëshortit të saj Big Basta.

Këto rreshta ajo i ka ndarë me ndjekësit e saj në Facebook, duke marrë urime të shumta.

Postimi i Vesës:

Sot 2 vjet ,kurorzuam dashurine tone @bigbastaofficial! 9 muaj me pas,erdhi ne jete mrekullia jone Lian,i cili na ktheu permbys cdo perceptim per jeten! Sa shume sfida erdhen pastaj..,buzeqeshje,lot,gezim,shprese te gjitha..per kaq pak kohe... Nuk di te shpreh me fjal sa krenare jam per ty ,qe po ma deshmon dita dites se sa e cmuar eshte familja per ty! Te dua shume #missyoualot./a.k/noa.al/