Transmetuar më 12-09-2017, 20:38
Publicitet

Këngëtarja Fjolla Morina njihet për format e saj bombastike dhe nuk ngurron që t’i ekspozojë herë pas here.

E në fakt kështu ka ndodhur edhe në një fotografi ët publikuar së fundmi ku ajo ka ekspozuar gjoksin e saj.

Në foto shihet se këngëtarja kishte veshur një fustan shumë të hapur në pjesën e sipërme saqë pothuajse i kishte ekspozuar gjithë gjoksin.

Ajo ka treguar edhe njëherë se arma më e fortë për të qenë në qendër të vëmendjes është gjoksi.

Fotografia e publikuar ka marrë komente të shumta nga ndjekësit në rrjetet sociale.

Kjo nuk është hera e parë që ajo publikon fotografi tunduese./a.k/noa.al/