Transmetuar më 12-09-2017, 14:15
Publicitet

Ata të dy janë një ndër çiftet e njohur që nuk ngurrojnë ta shprehin dashurinë hapur ndaj njëri-tjetrit edhe në publik.

Mërrëdhënia e tyre disa-vjeçare u bekua me ardhjen në jetë të London Noor, vogëlushit të adhurueshëm që ka rrëmbyer zemrat e të gjithëve.

Dy personazhet e njohur i kushtojnë herë pas here statuse dashurie njëri-tjetrit, por deklarata e Ledionit ditën e sotme i ka tejkaluar të gjitha.

Të gjendur thuajse çdo moment pranë, Sara dhe Ledioni ia bëjnë ditën më të bukur njëri-tjetrit edhe me dedikimet personale.

E teksa ndodhen në udhëtimin e tyre të radhës, Ledioni ka postuar në Isntagramin e tij një foto në të cilën shkruan dedikim për mamanë e fëmijës së tij.

“Çfarë do të bëjmë me gjithë këtë të ardhme”,shkruan moderator i i frymëzuar me siguri nga jeta e tij. /b.l/noa.al/