Transmetuar më 11-09-2017, 07:59
Publicitet

Prej shumë kohësh flitet se prezantuesja Luana Vjollca është e lidhur me biznesmenin nga Kosova, Krenar Çoçaj.

Por pavarësisht zërave, shkrimeve e fotografive, ata janë munduar që ta fshehin historinë e tyre.

Por mbrëmjen e së dielës ata janë shfaqur zyrtarisht si çift, në dasmën e Marinës dhe Getoarit.

Madje si të shtëpisë kanë ndezur edhe më shumë atmosferën duke kërcyer.

Nga dasma kanë dalë disa fotografi të çiftit ku shihen të rrëmbyer nga tingujt e muzikës. /a.y/noa.al