Transmetuar më 10-09-2017, 21:04
Publicitet

Publikohet fotografia kur Geti dhe Marina dhuruan puthjen e tyre të parë si të martuar në ceremoninë në Durrës tek Gjiri i Lalzit.

Pas shkëmbimit të unazave ata i kanë dhënë puthjen e dashurisë njëri-tjetrit.

Marina Vjollca dhe Getoari, kurorëzojnë në martesë dashurinë e tyre disa vjeçare.

Një dasmë me mbi 400 të ftuar ku në mesin e tyre dhe shumë fytyra publike

Ata i thane PO njëri-tjetrit për dashuri të përjetshme.

Marina është shfaqur tejet e bukur, me fustan të bardhë i cili është dizenjuar nga një stiliste nga Kosova.

Ndërsa Getoari është shfaqur me një kostum të zi, me shumë klas. /a.k/noa.al/