Transmetuar më 10-09-2017, 19:52
Publicitet

Marina Vjollca dhe Getoari, do të kurorëzojnë në martesë dashurinë e tyre disa vjeçare. Këto janë fotot e para nga ceremonia e kurorëzimit të tyre.

Kjo ceremoni martesore po mbahet në Gjirin e Lazit në Durrës ku të pranishëm do të jenë mbi 300 të ftuar.

Nuk dihet personi që e shoqëron Marinën në ditën më të rëndësishme të saj.

Ajo shfaqet e bukur, me fustan të bardhë i cili është dizenjuar nga një stiliste nga Kosova.

Ndërsa Getoari vjen me një kostum të zi. /k.k/noa.al/