Transmetuar më 10-09-2017, 19:14
Publicitet

Balerina e njohur shqiptare Klaudia Pepa vijon të mahnisë me fotografitë e saj.

Një javë më parë ajo bëri bujë në media me setin e saj të fundit fotografik, në të cilin u shfaq krejtësisht e zhveshur.

Linjat e saj perfekte, janë “arma” e saj dhe ajo nuk heziton t’i shfaqë.

Ajo së fundmi ka publikuar në rrjetet sociale disa foto të tjera tejet provokuese.

Fama e Klaudias u rrit shumë pas pjesëmarrjes në shoun “Amici” në Itali.

Shihni fotot e publikuara nga balerina shqiptare./a.k/noa.al/