Transmetuar më 17-07-2017, 10:58
Publicitet

Këngëtarja Bleona Qereti, bëri bujë qysh në daljet e saj të para skenike, pikërisht për shkak të guximit me veshjen e saj.

Por ndërsa hera herës ajo provokon me fotografi apo poza pa rroba, kështu ka bërë dhe së fundmi.

Ditën e sotme ajo ka publikuar në Instagram një fotografi ku shihet krejt e zhveshur.

Gjithsesi, me duart dhe këmbët e saj, Bleona mundohet të mbulojë pjesët intime, por gjithsesi shfaqet mjaft seksi.

Madje ajo ka shkuar edhe disa fjalë, të cilat duken thumbuese, “Nëse doni diçka që të ndodh, ndaloni argëtimin përkohësisht. Njerëz, kllounë”. /a.y/noa.al