Transmetuar më 16-07-2017, 18:23
Publicitet

Gjendet i vetëvarur një person në Vlorë.

Një person me iniciale N.H., 53-vjeç, është gjetur i vetëvarur në banesë rreth orës 17:10.

Ngjarja mësohet se ka ndodhur në në lagjen "Lirimi, ndërsa në momentin e kryerjes së aktit, personi ka qenë i vetëm në banesë dhe është konstatuar i pajetë nga fqinjët.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje duke kryer veprimet e mëtejshme në lidhje me sqarimin e rrethanave./a.k/noa.al/