Transmetuar më 16-07-2017, 16:42
Publicitet

Një ngjarje tragjike me pasojë vdekjen ka ndodhur gjatë ditës së sotme në Skrapar.

Një qytetar ka humbur jetën pasi është goditur nga rrufeja.

60-vjeçari, ishte bari dhe është goditur në momentin që po kulloste bagëtitë.

Si pasojë 60-vjeçari em iniciale T.Y., ka ndërruar jetë.

Ngjarja mësohet se ka ndodhur në fshatin Selë të njësisë administrative Bogovë.