Transmetuar më 15-07-2017, 14:35
Publicitet

Dy motrat këngëtare Greta dhe Eni Koçi pozojnë një fotografi me kryeministrin Edi Rama nga bregdeti.

Që të tre shfaqen të qeshur në fotografi, ndërsa Rama dhe Greta kanë ngritur edhe dy gishtat përpjetë.

Fotografia është publikuar në Facebook nga Edi Rama i cili e ka shoqëruar edhe me një mbishkrim:

“Eni Koçi majtas, Greta Koçi djathtas”.

Kujtojmë që Greta Koçi ka qenë e angazhuar me Partinë Demokratike më parë./a.k/noa.al/