Transmetuar më 12-07-2017, 23:05
Publicitet

Pamjet e mëposhtme tregojnë momentin tragjik kur një turist ka gjetur vdekjen teksa tentoi ngjitjen me parashutë.

Roger John Hussey, 71-vjeç, po përgatitej të ngjitej me parashutë dhe po filmohej nga bashkëshortja e tij.

Ngjarja ka ndodhur gjatë një aktiviteti sportiv ujor në Kata Beach në Phuket, Tajlandë.

Tursti nga Australia ka rënë nga një lartësi e konsiderueshme por fatkeqësisht ka gjetur vdekjen.

Më poshtë keni videon:/a.k/noa.al/