Transmetuar më 12-07-2017, 08:07
Publicitet

Birra është një ndër produktet që gjen përdorim në masë, sidomos në këto ditë të nxehta.

Një i ri nga Fieri ka habitur të gjithë me mënyrën që zgjodhi për të shërbyer birrën. Ai e ka bërë një gjë të tillë me anë të një droni.

I riu i cili quhet Klaudio Prifti, i cili kryen aktivitete të ndryshme me dron, dhe me sa duket kjo është risia e tij më e veçantë. /k.k/noa.al/