Transmetuar më 11-07-2017, 00:47
Publicitet

Një video që tregon një objekt të shndritshëm në qiell, ka shokuar njerëzit në rrjetet sociale.

Pamjet kanë ngritur pretendimet mbi ekzistencën e alienëve.

Pamjet janë filmuar në Neë Mexico të Shteteve të Bashkuara të Amerikës.

Në video shihet se si në objektin e shndritshëm hapet një portë dhe më pas zhduket.

Video ka ngritur dyshime që Toka po vizitohet nga vizitorë qiellorë./a.k/noa.al/