Transmetuar më 10-07-2017, 13:19
Publicitet

Dashuria e nënës për të voglin e saj është pa kushte... dhe kjo nuk vlen vetëm për njerëzit. Në videon që noa.al sjell më poshtë shihet një nënë gorillë, e cila mban në krahë të voglin e saj me shumë dashuri.

Ajo e përkëdhel e përkujdes, madje bën dhe veprime të tjera, pa e lëshuar nga dora.

Pamjet e xhiruara në kryeqytetin e Çekisë, në Pragë, po bëjnë xhiron e botës, për shkak të emocioneve që përcjellin. /a.y/noa.al