Transmetuar më 29-06-2017, 19:32
Publicitet

Cristiano Ronaldo prezanton dy foshnjet e tij binjakë, Eva dhe Mateo.

Vajza dhe djali erdhën në jetë nga një nënë zëvëdësuese, amerikano-latine.

Ai ka postuar një fotografi në llogarinë e tij në Facebook, ku shfaqet duke i mbajtur në krahë dy foshnjat e personalindura.

“Jam kaq i lumtur që mundem të mbaj dy dashuritë e reja të jetës sime”, shkruan Ronaldo krahas fotografisë.

Cristiano Ronaldo është një nga futbollistët më të mirë në botë, ku së fundmi fitoi Ligën e Kampioneve me Real Madridin./a.k/noa.al/