Transmetuar më 18-06-2017, 08:03
Publicitet

Videoja që do shihni më poshtë në fakt është kthyer në virale në internet për shkak të shikueshmërisë dhe klikimeve që ka marrë.

Një kinez ka filmuar veten duke pirë rreth 50 vezë brenda 17 sekondave. Duke përdorur kriko të mëdha birre, burri kinez ka fituar miliona klikime në Youtube.

Në klipin e shkurtër, kinezi pi njëra pas tjetrës 5 kriko me vezë pa iu dridhur qerpiku. Për të kuptuar më shumë hidhini edhe ju një sy videos më poshtë. /b.l/noa.al/