Transmetuar më 16-06-2017, 00:14
Publicitet

Një nuse në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ka marrë surprizën më të bukur të jetës së saj nga bashkëshorti në ceremoninë e martesës së tyre.

E fiksuar pas qenve, Keriann Ëatt është përlotur nga surpriza që bashkëshorti i saj Stephen Ëatt, i ka bërë në ditën e tyre më të bukur.

Fillimisht ai ka vendosur që ta bëjë konfuze duke i dhuruar një rosak lodër dhe më pas  i ka thënë të shikojë drejt derës ku hyri një burrë me një qen të vogël në krahë.

“Mendova se ishte një shaka por kur pashë qenin nuk mund ta besoja dhe u mposhta nga emocionet,”-ka thënë ajo.

Më poshtë keni pamjet emocionuese: