Transmetuar më 14-06-2017, 23:57
Publicitet

Kamerat e sigurisë pranë një dyqani në Pensilvani kanë kapur një moment kur një 28-vjeçare ka përplasur përtokë një adoleshente 12-vjeçare, për shkak të një bisede të shkurtër me të dashurin.

Adoleshentja 12-vjeçare është identifikuar si Presley Keeney dhe po qëndronte në pritje të babait të saj pranë dyqanit.

Në një moment adoleshentja nis të bisedojë me të dashurin e 28-vjeçares ku kjo e fundit ka mbërritur gjithë zemërim ndaj të dyve, por e ka pësuar 12-vjeçarja.

Shihni pamjet: