Transmetuar më 14-06-2017, 00:52
Publicitet

Vajza e ish-Presidentit të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Barack Obama, Sasha ka festuar 16-vjetorin e lindjes dhe fotot nga festa janë publikuar online.

Ajo ishte vetëm shtatë vjeçe kur babai i saj mori udhëheqjen e Shtëpisë së Bardhë, dhe në 16-vjetorin e saj të lindjes, ka shkëlqyer me një fustan të kuq.

Në rrjetet sociale është komplimentuar pamja e saj prej modeleje.

Sasha është emri i saj i shkurtuar i emrit Natasha.