Transmetuar më 13-06-2017, 10:14
Publicitet

Tradhëtia në çift është e rëndë. Një grua nga Kolumbia kishte futur në shtëpi të dashurin e saj, pasi ishte vetëm. Por vjehrri dhe vjehrra e kapin “mat” nusen e djalit të tyre bashkë me të dashurin.

Ky i fundit ishte fshehur poshtë krevatit, ndërsa vjehrri dhe vjehrra filmuan të gjithë skenën.

Teksa fillon videoja, Mayra nervoze pyet prindërit e bashkëshortit: ‘Pse nuk më thirrët? Dhe pse doni të hyni tani?

I dashuri u “zhdëp” në dru për veprimin që kishte bërë. Për më tepër shikoni videon. /k.k/noa.al/