Transmetuar më 13-06-2017, 00:53
Publicitet

Një video ku një gjarpër shfaqet nga kondicioneri është bërë virale në internet nëpërmjet rrjeteve sociale.

Në video shihet se si gjarpri shfaqet nga kondicioneri dhe në gojë mban një mi që e tërheq lart.

Nuk dihet se ku është regjistruar video, por ata që kanë qenë pranë e kanë filmuar dhe dhe kanë postuar në internet.

Shihni videon:/a.k/noa.al/