Transmetuar më 12-06-2017, 09:08
Publicitet

Vogëlushja që shihni në videon më poshtë ka frikë nga bari. E ëma e ul në bar, por vajza e vogël ka frikë prej tij, sa që me sforcime të shumta i mban këmbë e duar në ajër.

Nëna nuk e humb këtë moment por e filmon të bijën dhe për shkak të situatës gazmore e publikon videon që noa.al sjell më poshtë në rrjetet sociale, duke bërë që të përhapet me shpejtësi. /a.y/noa.al