Transmetuar më 11-06-2017, 10:29
Publicitet

Kamerat e rrugës filmuan gjithë skenën. Një grua po ecte në qytetin e Plainfield në Florida, me sytë e fiksuar në celular, teksa dërgonte mesazhe.

E hutuar pas celularit as nuk e pa pusetën që ishte hapur para saj dhe punëtorët që ndodheshin në të.

Gruaja amerikane me moshë 67 vjeçe përfundoi brenda pusetës, duke u dërguar në spital me dëmtime të shumta. Skena që noa.al sjell më poshtë ndodhi më 8 qershor, ndërkohë që pamjet po bëjnë. /a.y/noa.al