Transmetuar më 06-06-2017, 21:34
Publicitet

Pavarësisht se këshillohet të mos konsumohet, shumë prej nesh janë adhurues të alkoolit dhe nuk heqin dorë lehtë.

Një studim i fundit i realizuar sugjeron se të mos konsumosh alkool në një muaj, merr shumë përfitime në shëndet.

Njihuni me 5 përfitimet që do keni nesë i thoni stop alkoolit për një muaj:

Humbisni në peshë.

Ndjeheni më të mprehtë.

Përfitime pozitive ndaj lëkurës

Përshateni në kohë me verën

Përmirëson shëndetin në mënyrë të përgjithshme./a.k/noa.al/