Transmetuar më 27-05-2017, 19:29
Publicitet

Kryebashkiaku i Tiranës Erion Veliaj përcjell mesazhin për qytetarët që të mos pështyhet përtokë.

Ai ka publikuar një fotografi në rrjetet sociale ku mban një pllakë të viteve 80 dhe ku shkruhet: “Lutemi mos pështyni përtokë”.

Postimi i Erjon Veliaj:

A ju kujtohen këto pllaka në vitet '80 në Tiranë? Po mendojmë t'i rikthejmë sërish beteja për civilizim vazhdon ende, do ta fitojme!/a.k/noa.al/