Transmetuar më 18-05-2017, 20:57
Publicitet

Gazetari dhe moderatori i njohur i ekranit shqiptar, Blendi Fevziu sot feston 48-vjetorin dhe bashkëshortja e tij vendosi ta surprizojë në këtë ditë të shënuar.

Ajo bleu trëndafila të kuq dhe tullumbace në formë zemre, ku shkruhet “Të dua”.

Këtë surprizë të bukur të bashkëshortes në ditëlindjen e tij, Blendi e ka ndarë nëpërmjet një fotografie për fansat në rrjetet sociale.

Për Blendin nuk kanë munguar urime të shumta të njohu e të panjohur për të./a.k/noa.al/