Transmetuar më 18-05-2017, 20:34
Publicitet

Katerina është duke bërë dush dhe Lupçe nuk mund ta linte vetëm dhe i shkon nga pas.

Ai qëndron pas saj dhe e shikon me vëmendje dhe duket tejet i habitur. “Zemër, ke ndryshuar shumë. Sa e mirë që je. Të hash fare!”, i thotë Lupçe partneres së tij.

Më pas, ai nuk mund të qëndronte më jashtë kabinës dhe futet brenda saj për të ndihmuar partneren e tij të lahej./Big Brother/